Yazılım, Donanım, Otomasyon Ekibiyiz !

Erginay Teknoloji ailesi olarak İşletmeler ve Şirketler için Yazılım , Otomasyon Çözümleri Sunuyoruz. Sektörel Çözüm Ortaklığı ile iş geliştirmenize yardımcı olarak sistemin yada var olacak sistemin işleyişinin aksamaması için alanındaki uzman ekibimiz  ile profesyonel bir alt yapı ve Tecrübeli ekibimiz ile sektörde 14 Yıldır Hizmet vermekteyiz.

Yazılım ve Donanımın bir bütün olduğunun bilince bir kuruluş olarak ekibin ve zincirin bir algoritma dahilinde sorunsuz bir şekilde sistemin çalışması ve çözümlerin uygulaması için yazılım, donanım,ve Grafik Ekibimizle Profesyonel bir şekilde Çalışmaktayız.

Erginay Teknoloji ailesi olarak takım çalışmasının, Kriz yönetimi uygulamasını ve Pratik ve Sağlıklı yazılım ve donanım çalışmalarımız ile Mutlu Müşteri Politikası ve en iyi geçerli reklamın Müşterilerimizin referansı olduğunun bilince bir çalışma ile istediğiniz Gözle Görülür Başarılı Sonuçlara Sahip Olabilirsiniz. Her Teklif Aşamasında yada Hizmet Sonrası bizler için en önemli değerin Müşteri Memnuniyeti Olduğunun kalın harfler yada yüksek sesle imzasının attığımız her projenin altına yazıyoruz. Mutlu Müşteri Yeni nesil hizmet anlayışı …

Biz bu işi yüksek Kalite Yaptık !

Alanın Uzman Ekip Profesyonel Çözümler !

Erginay Teknoloji yazılım çözümleri pratik kullanım ve kolay kullanım yönetim paneli esasına dayanarak zaman kazanmanıza ve işleyişin sorunsuz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmaktadır. İş Geliştirmen Uzmanlarımız yazılım ekibimiz ve donanım ekibimiz ile yazılımı bir bütün halinde sistem uyarlaması ve sektörel yazılım çözümleriyle profesyonel çözümler üretmekteyiz. Sizleri Dinliyoruz sistem için ve problemleriniz için yazılım donanım çözümleri üretiyoruz.

Erginay Teknoloji ailesi olarak kaliteyi işletme prensibi edinerek uygulamalar ve testler sonucunda kaliteli ve uzun ömürlü donanımları tercih ederek sistemin donanımların arızaları yada donanım arızalarından dolayı problemler çıkarmaması için en uygun alt yapı ve yazılımlara uyumlu testi ve tecrübesi yapılan donanımlar kullanılarak işleyişin sürdürebilirliğini devam etmesini amaçlamaktayız. Erginay Teknoloji Teknik ekibimiz ile alt yapılarınız eksiksiz bir şekilde planlamasını yapmaktayız.

Müşteri

+0Mn

Müşteri
Yeni Proje

0+

Yeni Proje
Mutlu Müşteri

0+

Mutlu Müşteri

Alanın Uzman Ekibimiz İle Yeni Nesil Yazılım ve Donanım Çözümlerini Sizlere Sunuyoruz. Erginay Teknoloji Pos Sistemleri

One thought on “Hakkımızda”

Comments are closed.