Barkodlu Barkodsuz Boyunlu Boyonsuz Terazi

Barkodlu Barkodsuz Boyunlu Boyonsuz Terazi Trabzon

İletişim: 0312 342 25 15

Mobil İletişim:0552 802 72 32

Perakende Hızlı Satış Programı

Barkodlu Barkodsuz Boyunlu Boyonsuz Terazi Trabzon İle  Perakende Hızlı Satış Programına entegre bir şekilde kullanabilir. İstediğiniz an toplu bir şekilde fiyat güncelleme ve yeni ürün ekleme yapabilirsiniz.

Terazi Alınırken Nelere Dikkat Etmeliyiz.

Terazi alırken mutlaka onaylı terazi alamaya dikkat edin. Onaylı Teraziler Alım Satım işlemlerinde kullanılan türdedir. Onaysız teraziler  alım satım işlerinde kullanılamaz ve cezası vardır. Bunların bir diğer adı ise çin malı terazidir. Ne yazık ki internet onaysız teraziler internet uygun diye alındıktan sonra ceza işlemleri yapıldığında ikinci bir terazi arayışına giriliyor.

 

Onaylı Terazi Nedir ?

Onaylı Terazi Her  iki senedir Teraziye Muayene yapılarak üzerine net ağırlıklar koyulur ve doğru tartım  yapıp yapmadığına kontrol edilir. Terazi Doğru tartım yaparsa 2 sene muayene süresi hakkı verilir.

Sıfır Terazide Muayene Yapılır mı ?

Sıfır Ürün alındığı takdirde fatura tarihten itibaren 2 yıl muayenesi vardır Terazinin.

Teraziler Tartım Türleri Nelerdir ?

Terazilerde 30 Kg ve 15 Kg olarak  iki ayrılır. Bu kilo farkları terazilerde herhangi bir fiyat farkı yansıtmaz. Bu  30 Kg ile 15 Kg arasında tartım hassasiyet farkı vardır. 15 Kg terazi 30 Kg teraziye göre tartım hassasiyet daha fazladır.

Terazi Çeşitleri Nelerdir ?

Yazar Kasa Pos Modelleri Görmek İçin Burayı Tıklayınız.