Blog

Terazi Ankara

Blog

Barkodlu Terazi

Terazi Sistemleri Ankara

Terazi Çeşitleri  Nelerdir Ve Terazi Alırken dikkate Alınması Gereken Hususlar Nelerdir Bunlardan Biraz Konu Geçelim.

Barkodlu veya Barkodsuz terazi alırken Her zaman Mühürlü olduğuna dikkat etmemiz Gerekmektedir. Mühürsüz Teraziler Alım Ve Satım İşlerinde Kullanılamaz.

Terazi Ankara

Dikkat Edilmesi Gereken Konu

Günümüzde En Çok Tercih Edilen terazi türü Barkodlu Terazi modelleridir. Genelde Barkod Terazileri Otomasyon Sistemlerinde kullanılmaktadır . Sizlere Verdiğimiz Market Otomasyon Programında Güncelleme yaptığınız fiyatlar Otomatik Şekilde Terazinizde Güncelleme Sağlanır.

 

Barkodsuz terazilerde ise Hesaplamalı Türleri Vardır. Tartım yapacağınız ürün koyup Kg fiyatını yazdığınız zaman Fiyat Hesaplamaktadır.

Teraziler ve Barkod Programları İle İlgili Bilgi Almak İsterseniz Bizimle İletişime   Geçebilirsiniz.

 

Terazi ve Barkod Yazılımları Hariç İşletmeniz için Yazar Kasa Pos Çözümleri Sunmaktayız. İster Mobil Yazar Kasa Pos İsterseniz Sabit Yazar Kasa Pos Modelleri Tercih Edebilirsiniz.

İngenico Yazar Kasa Pos , Olivetti Yazar Kasa Pos , Pidion Yazar Kasa Pos , Profilo Yazar Kasa Pos .

İngenico Move 5000F Mobil Yazar Kasa Pos , İngenico İde 280 Sabit Yazar Kasa Pos , İngenico İwe 280 Mobil  Yazar Kasa Pos ,Profilo S900 Mobil Yazar Kasa Pos , Olivetti Mx915 Sabit Yazar Kasa Pos , Olivetti VX680 Mobil  Yazar Kasa Pos ,Pidion MT360E Mobil ve Sabit Yazar Kasa Pos Modelleri Ve Diğer Modellerimiz ile Sizlere Hizmet Sunmaktayız. Terazi Ankara

İngenico Move 5000 F Yeni Nesil Mobil Yazar Kasa Pos 4.5G Özelliği İle Kesintisiz Hizmet

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir