SABİT İLETİŞİM: 03123422515

İLETİŞİM: 05369959981

 

Yazar Kasa Servisi İstanbul Yazar Kasa Pos Cihaz Markalar Aşağıda Listelenmiştir.

  • İNGENİCO YAZAR KASA POS
  • OLİVETTİ YAZAR KASA POS
  • PİDİON YAZAR KASA POS
  • HUGİN YAZAR KASA POS
  • PROFİLO YAZAR KASA POS
  • BEKO YAZAR KASA POS
  • İNTER POS YAZAR KASA POS
  • VERA YAZAR KASA POS

Yazar Kasa Pos SistemleriYazar Kasa Pos Sistemleri ?

Yazar Kasa Servisi İstanbul Pos sistemleri dediğimiz zaman aklımıza bir  çok seçenek geliyor bunlarda genel olarak tanımlama yapacağız.

 

Yazar Kasa Nedir ?

Eski nesil yazar kasa sisteminde Nakit ve Kredi  kartı fişi kesebiliyorduk Yeni Nesil Yazar Kasa Postan farkı Bankanın verdiği Pos cihazından Çekim yapıp  Eski Nesil Yazar Kasa Pos  cihazından Kredi Kartı Diye Mali bir fiş kesebiliyorduk

 

Yeni Nesil Yazar Kasa Pos ?

Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Sistemlerinde ise içine Banka uygulaması yüklenebiliyor buda şu anlamına geliyor.  Bankadan Pos cihazı almanıza gerek kalmadan Tek bir cihazdan Nakit ve Kredi kartını yöntemi gerçekleştirebiliyorsunuz.Günümüz şartlarında kredi kartlarında ve akıllı cihazlarda Nfc özelliği ile temassız ödeme seçenekleri yada Qr kod okuma seçenekleri ile bir çok ödeme seçenekleri  ile önü açık bir Yapıda İlerliyor.

 

Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Entegrasyonları ?

Birçok  ödeme yöntemleri geliştirilmektedir. Bunlara örnek olarak İyzico ,Param , Ödeal , Paycell Gibi Bir çok ödeme Yöntemleri çıktı ve çıkmaya devam edecek bu tip uygulamalar yazar kasa pos cihazların içerisine uygulama olarak yüklenerek  kullanma imkanı Sağlıyor. Restoran  ve Perakende Yazılımları ile eş zamanlı Çalışma imkanları sağlamaktadır.

 

Android Pos Cihazları ?

Yeni Nesil Yazar Kasa Pos cihazları dedik özelliklerini genel olarak yazdık. Şimdi ise Android  Pos cihazı çıktı Nedir Bu Android Pos cihazı.

Entegrasyon firmaları Kendi uygulamasını rahat bir şekilde yükleyip yönetimini gerçekleştirebiliyor. E fatura dediğimiz yöntemler e arşiv gibi yönetimi Rahat bir şekilde önümüzdeki yıllarda hayatımıza  girecek .

 

Otomasyon Sistemleri Nedir ?

Otomasyon sistemi bir işletmenin Kar – Zarar Stok ve Kasa durumunu kolay şekilde tutmanızı sağlayan programdır . Restoran , Market , Paket Servis , Yemek Sepeti Entegrasyonu ,Getir Entegrasyonu , Trendyol Yemek entegrasyonu Paycell Ödeme Sistemi Gibi Aklınıza Gelecek tüm yöntemler ile istediğiniz zaman çalışabilen yapılardır.  Ama Piyasada bir çok program adı altında satılan bu entegrasyonların hiç birini desteklemiyor.  Otomasyon Sistemleri ilgili detaylı bilgi için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.