Blog

Adisyon Programı Süre Kısıtlaması Kapasite Sınırı

Blog

 Adisyon Programı Süre Kısıtlaması Kapasite Sınırı

RESTORAN VE KAFE  45 DAKİKA KISITLAMASINA AİT YAPILAN ÇÖZÜM

Günümüzde Covid-19 sebebi ile restoran işletmelerinde belirli kısıtlamalar meydana getirildi bunlardan ilk başta Hes kodu ve 45 Dakika Oturma süresi .Müşteri takip yapabilmek ve süreleri kontrol edebilmek için Sizlere Adisyon Yazılımı ile Müşteri takip rahat bir şekilde sunuyoruz. Müşteri Masa Oturup Sipariş Almaya Başladı zaman sistem müşterinin kaç dakikadır masada oturduğunu tutar be ekranda gösterir. İsteğe bağlı kritik süre geldi zaman Kasa personeline uyarı verir. Müşteri Hesap İstediği zaman farklı bir uyarı verir ve Müşteri Sipariş verip ürün teslim süresi uzadı zaman uyarı verir.

 

İŞLETME MASA KISITLAMASINA YAPILAN ÇÖZÜM

Covid-19 Sebebi ile işletmelerin çalışma kapasiteleri  Kapalı İç mekanlarda  %30 Açık alanlarda ise  %50 şekilde hizmet verileceği açıklandı .Restoran ve Kafe Göre  İşletmenin Kapasitesine Göre Masa Dizayn Yapılarak  Sistem üzerinden yönetimi rahat bir şekilde yapılıp Garsonlar için anlaşılır bir yapı Kurulmaktadır.

 Adisyon Programı Süre Kısıtlaması Kapasite Sınırı
Adisyon Programı Süre Kısıtlaması Kapasite Sınırı

 

İŞLETMELER KAPATILSA BİLE SİZ DEVAM EDİN

Vaka sayısı artış yada azalmasına göre Restoran ve Kafeler Hizmetleri kapatılıyor yada açılıyor. Burada İnternet Sipariş Alma yöntemi ile İster kendinize ait Bir Yemek Sepeti yada Getir gibi bir E ticaret sayfası yaparak müşterilerin verdi tüm siparişler  Adisyon programınıza düşürebilir. İsterseniz Yemek Sepeti , Getir Yemek , Trenyol Yemek Gibi Entegre bir şekilde Programınıza  adisyon olarak düşürebiliyoruz.  Hangi platformdan daha iyi sipariş geldiğine kadar detaylı analiz tutabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir