Blog

SambaPOS Getir Entegrasyonu

Blog

SambaPOS Getir Entegrasyonu

Getir Entegrasyonu

Herkese merhaba bu yazımızda Sambapos Getir Entegrasyon konusunu ele alacağız bu yazıda Bizlere Entegrasyon Faydaları Nedir Yönetim Nasıl Yapılır. Detaylı Bilgiler Yer vericeğiz.

Entegrasyon Nedir

Entegrasyon Sipariş yönetimi ve  kurye yönetimini kolaylık sağlar. Sabit hattınızdan gelen  paket siparişleriniz  , Mobil hattınıza gelen siparişler , Yemek Sepeti Gelen Siparişler  , Getir Yemek Gelen sipariş ve Trenyol Yemekten gelen siparişler hepsini tek bir ekranda yönetme  şansınız oluyor bu noktada  gelen tüm siparişler tek bir sistemden yönetim sağlandığı için kurye  atamaları ve yönetimleri rahat bir şekilde yönetilebilir.

 

Getir Nedir ?

Getir Platform Sipariş Verecek müşteri  market bakliyat ve benzeri ürünleri servis veren  bir firma olarak başlamıştır. 2020 Yılında Pandemi sürecinde Yemek sektöründe talep arttığı için Getir Yemek projesini ortaya çıkarmışlardır. Bizlerde Pazar Yeri Entegrasyonuna Yeni Bir Entegrasyon Kattık ve Getir Kattık.

 

Getir SambaPOS Entegrasyonu  ?

SambaPOS Getir Entegrasyonda  Tekbir Ekran üzerinde sipariş yönetiminizi sağlar Getir Yemekten gelen Tüm Siparişlerinizi  İsteğinize Bağlı  otomatik onay yada  Kendiniz manuel bir şekilde siparişlerinizi onaylayabilir siniz. Sipariş Onaylandıktan sonra Müşteri siparişiniz hazırlanıyor diye bildirim Gider. Sipariş Kurye Ataması Yapıldıktan Sonra Paket Dağıtıma Çıkmıştır Diye Bildirim Gidiyor , Ve  Sambapos üzerinde Adisyonu Ödeme Yöntemi ile Kapatıldığında Sipariş Tamamlanmıştır Diyor. Bu işlemler Günlük işleyiş ve İşletme Puanda yüksek skorlar elde etmektesiniz . Masa Müşterisi ve Paket Yönetimi Sağlamakta Birebir Bir yapı ile ilerlenir. Fiyat Farkları Olmadan Getir den gelen  ürün fiyatları sisteme yansımaktadır. Getir İskontolar sisteme açıklamalı bir  şekilde düşmektedir.

Getir Yemek Alt Ürün Özellikleri?

SambaPOS Olduğu gibi soğanlı , soğansız , Açılı , Açı sız gibi seçenekler belirlenmelidir. İsterseniz Getir Yemek de yaptığınız ürün açıklamaları  ister otomatik olarak sisteminizde düşer isterseniz.Sadece Müşterinin İstemedi seçenekler var ise  sadece istemediği seçenekler yansıtabiliriz.

 

Kurye Takip Nasıl Yapılır ?

Gelelim Alo Paket ve yemek sepeti entegrasyonu kullanıyorsunuz ve rapor ve analiz takip yapabiliyoruz peki burada kurye nasıl takip edebiliriz. ?

Paket Servis Ekranında gelen tüm siparişler Bekleyen Sipariş kısmına düşer ve orada kurye seçebilirsiniz  kurye 1  , kurye 2, yada Ahmet gibi kurye atama yapabilirsiniz. İster Paketçi sipariş teslim ettikten sonra ödeme alabilirsiniz yada kurye hesabına atarak akşam gün sonunda toplu bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir