Blog

Kırtasiye Programı Ankara

Blog

Kırtasiye Programı Ankara

 

Kırtasiye Programı

Kırtasiye Yazılımı Dediğimiz Zaman Bize Faydası  Nedir Ve kullanımı Nasıldır . Bu Konu ile ilgili kısa bir yazı paylaşacağız sizlere Kırtasiye Programı Ankara

 

Kırtasiye Yazılımı Nedir ?

Perakende yada toptan sattığımız ürünleri kasa satış noktasından hızlı bir şekilde ödeme işlemini alarak işlem süresini kısaltabilir. Envanter rapor (Stok) takibi yapabilirsiniz. Perakende Müşteri sistem üzerinde farklı bir fiyat yansıtabilir , toptan müşteriye de  farkı bir fiyat yansıtabiliriz. Günlük , Aylık yada belirlediğimiz iki tarih arasında kaç adet ürün satmışız , Ne kadar Kâr var , stok azalmış Ürünleri takip ve bir çok rapor kütüphanesinden istediğiniz rapor düzenleyebilirsiniz. Rapor ister excel ister pdf , ister xml yada farklı bir format ile kayıt yapabilir ve yazdırabilirsiniz.

 

Sistem Donanımları Nasıl Olmalıdır

  •  1 Adet işletmenizde kullanmış olduğunuz Bilgisayar yada İsteğe Bağlı Dokunmatik bilgisayar Tedarik ederek entegreli bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Barkod Okuyucu İster El tipi  isterseniz masa tipi  istediğiniz barkod okuyucu ile entegre şekilde çalışabilir.
  • Fiş Yazıcı (Termal Yazıcı)  isteğe bağlı müşteri Bilgi fişi vermek isterseniz  Reklam ve Profesyonel  yapı kurmak isterseniz doğru bir seçim yapmış olursunuz.
  • Barkod Yazıcılar barkod olmayan ürünleri Program tarafından  ister 8 hane ister 13 hane barkod oluşturup Ürünün üzerine Yapıştırabilirsiniz.  (İsteğe Bağlı)
  • Barkod Olmayan Ürünleri Ekranda Gruplandırma Yaparak Satış Engellemeyecek şekilde ekranda seçerek satış durmadan devam edebilirsiniz.
  • Faturalı yada faturasız alış program işleyerek takip sağlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi isterseniz iletişim numaraların ulaşabilir ve demo talebinde bulunabilirsiniz .
  • Kırtasiye Programı Ankara

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir